Posedenie pri guláši
Posedenie pri guláši
Po dvoch rokoch sa členovia Jednoty dôchodcov stretli v Roľníckom dome na posedení pri guláši. Hlavnú pochutinu varil Alojz Feranec a všetkým chutil. Pomocníčkami pri varení boli členky výboru ZO JDS Pobedim. Akcia sa uskutočnila 3. augusta a organizátorov potešila hojná účasť a dobrá nálada, ktorú umocnil harmonikou a spevom Jozef Sýkora. Dúfame, že stretnutia našich dôchodcov budú už pravidelné.
Foto: I. Pastorek
Podrobnosti o vložení záznamu
Dátum vloženia:
5. 8. 2021 8:00
Dátum poslednej aktualizácie:
14. 3. 2026 21:47